WELLZONE > BİZİ TANIYIN

Günümüzde, yaşadığımız ve çalıştığımız ortamlardaki sağlık ve hijyen kalitesinin önemi yadsınamaz. Bu açıdan, insanların toplu olarak yaşadığı ve sosyalleştiği fabrika, AVM, ofis, mağaza, okul, tesis, kamu kurumları gibi her türlü alanın hijyeni giderek artan bir öneme sahip.

İşimiz, Sağlıklı ve
Hijyenik Yaşam Alanları Yaratmak.

Wellzone vücut dezenfeksiyon makineleri ve el dezenfeksiyon makineleri, sağlık için potansiyel risk taşıyan bu alanlara giriş yapanların deri, saç ve kıyafet gibi tüm vücut yüzeylerini dezenfekte ederek maksimum hijyen sağlar. Virüs ve mikroorganizmaları saniyeler içinde taşıyıcıda yok ederek gelişimini ortadan kaldırır, etkileşimde bulunacağı kişilere bulaşmasını engeller, olası bir salgını durdurur.

Yüksek teknoloji ve derin bir bilgi birikimi ile üretilen Wellzone Vücut Dezenfeksiyon Makineleri, otomatik olarak devreye giren pulverizasyon sisleme özelliği ile 10 noktadan dezenfektan püskürterek tünel içerisinde tam kapsama oluşturur, damla altı zerrecik boyutundaki püskürtme özelliği ile içinden geçen kişinin üzerindeki tüm alanlara temas eder. Bu sayede, 5 saniyede, 360 derece, güvenli vücut dezenfeksiyonu sağlar. Wellzone El Dezenfeksiyon Makineleri, tek dezenfektan dolumu ile 4,000 ila 5,000 dezenfekte işlemi yapar.