SERVİS &
BAKIM

SERVİS & BAKIM

SATIŞ SONRASI HİZMET

Wellzone sanitasyon tünellerinin üretiminden, kurulumuna; eğitiminden, bakımına kadar uluslararası kalite standartlarında hizmet veriyoruz.

KURULUM

Wellzone olarak iyi optimize edilmiş bir kurulum prosedürüne sahibiz. Kurulum ve kalibrasyonları hazır olarak sevk edilen Wellzone, demonte ve ergonomik tasarımı sayesinde kolayca kurulur ve devreye alınır.

EĞİTİM

Wellzone, basit ve kullanıcı dostudur. Sanitasyon tünelimizi ve El dezenfeksiyon Makinemizi kullanacak operatörlerin beklenti, ihtiyaç ve kullanıcı davranışlarına uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Derin makine bilgisine sahip, deneyimli ve uzman ekibimiz, operatörü sterilizasyonun temel kavramları, sterilizasyon işlemi konularında bilgilendirir, Wellzone’un teknik özellikleri ve en verimli şekilde kullanımı için gerekli olan eğitimi verir.

TEKNİK SERVİS & BAKIM

CEON Chemicals olarak müşterilerimizin işlerinin kesintiye uğramadan devam etmesi için güvenli ve güvenilir bir servisin sürekliliğini sağlarız. Teknik Servis ve Bakıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için deneyimli, sertifikalı teknisyen ve danışmanlardan oluşan teknik servis ve son teknoloji teçhizatlar ile kurulu fabrikamız ile hizmet veriyoruz.